Cart

Voksi Urban soojakott Golden Yellow 23/24


279,00 €
1-5 päeva
Tootekood
101-11030880-GY
Pikendatav sule- ning villasisuga soojakott. Sobib kasutamiseks sügisel ja ka külmal talvel nii vankris kui jalutuskärus

Pikkus: kuni 112cm

Pealispind vetthülgav

Sisu: 80% udusuled, 20% suled, seljaosas vill

Kasutusaeg: külm talv

Voksi® Urbani seljaosas on temperatuuri reguleeriv vill, mis tagab, et lapsel oleks soe ja kuiv. Ülejäänud soojakotti täidavad suled, mis hoiavad lapse ka külmal talvel soojas. Seest on soojakott puuvillane, mis muudab selle lapse jaoks pehmeks ja mugavaks. Seljaosa on krõpsudega avatav, seega sobib see pea igasse jalutuskärusse. Libisemisvastased ribad soojakoti tagaosas hoiavad seda jalutuskärus paigal. Voksi® Urbani tagaosa saab kasutada ka istmepehmendusena, sest kahe luku abil on esiosa lihtsasti eemaldatav. Soojakotiga on kaasas lapike, mis käib lapse pea alla, et kaitsta pea all olevat materjali ja pakkuda rohkem mugavust. Peaosa saab vastavalt soovile väiksemaks kokku tõmmata ja koti eesmine osa on alla volditav, et tagada lapsele parem nähtavus või et teda ise paremini näha. Voksi® Urban on nimetatud mitmeid aastaid "Best Premium" soojakotiks "Best in Test" poolt ja on paljude perekondade lemmik.

BIONIC-FINISH®ECO imiteerib looduses esinevaid vetthülgavaid struktuure ning tagab vetthülgavuse ilma fluorosüsinikuta- just nagu looduses. Selline loodussõbralik lahendus ei eralda fluoro-orgaanilisi ühendeid atmosfääri ja võimaldab seeläbi ka meie lastele paremat tulevikku.

Kõik selles soojakotis kasutatud udusuled ja suled on sertifitseeritud Responsible Down Standardiga, mis tagab loomade hea kohtlemise sulgede kogumisel.

Selles soojakotis kasutatud vill on sertifitseeritud Responsible Wool Standardiga. See tagab lammaste hea kohtlemise villa kogumisel ja vastutustundliku maa harimise, millel nad elavad.

Oeko-Tex® class 1 standard 100 tagab, et kõik kasutatud materjalid on jälgitavad ja ohutud. Iga niit, nööp ja kangas on testitud kahjulike ainete sisalduse suhtes ning on kinnitatud ohutuks.

Hooldusjuhend:

PEALMINE OSA: pesta õrna programmiga maksimaalselt 40°C ilma ensüümideta pesuvahend (sulepesuvahend) valgendamine ei ole lubatud trummelkuivatus koos kuivatuspallidega keskmisel kuumusel kuni täieliku kuivamiseni

SELJAOSA pesta villaprogrammiga, maksimaalselt 40°C pesuvahendiks villapesuvahend valgendamine ei ole lubatud trummelkuivatus koos kuivatuspallidega madalal kuumusel kuni täieliku kuivamiseni

PIKENDUS pesta villaprogrammiga, maksimaalselt 40°C pesuvahendiks villapesuvahend valgendamine ei ole lubatud trummelkuivatus koos kuivatuspallidega keskmisel kuumusel kuni täieliku kuivamiseni

Voksi tootejuht Kristy vastab kõigile teie küsimustele soojakoti valimise, hooldamise ja muu kohta numbril +372 588 344 34.

Voksi Eesti sotsiaalmeedias

@voksieesti Instagram

Facebookis Voksi Eesti