Cart

bObles Twin


59,70 € Tavahind 99,50 €
SaadavusLaos
Tootekood
203-Twin
bObles toodete missioon on pakkuda lastele parimat elu algust, mida uuringute alusel motoorsete oskuste arendamine teeb. Läbimõeldud nutika disaini ja ohutute materjalide kombinatsioon tagab parima võimaliku aluse laste motoorsete oskuste arendamiseks. Pehme EVA vaht on katsudes pehme, nagu nahk, mis teeb lapsele mängimise turvaliseks ja mugavaks.

bObles Twin on ideaalne tool teie väikelapsele. Oma väikeste proportsioonidega on see tool, mida iga laps armastab omaks nimetada. Nii nagu iga teinegi bObles, on Twin multifunktsionaalne ja sobib suurepäraselt teie lapse motoorsete oskuste arendamiseks. Asetage tool selili ja saate tooli, mis kiigub ja seab teie lapse tasakaalu proovile. bObles Twin toole müüakse eraldi, kuid see on loodud sobituma kahekaupa, nii et need moodustavad koos silindri, mida saab kasutada lauana. Twin on osa bObles Circle sarjast ja näeb hea välja igas kodus. Puhtad jooned ja põhjamaine disain muudavad selle sisekujunduse ilusaks osaks igas toas ning kerge EVA-vaht lihtsustab lastel selle ümberpaigutamist.

Mõõdud: kõrgus 36cm x pikkus 36cm x laius 29cm- kuna kõik meie tooted valmivad käsitsi, pole ükski neist täpselt sarnane ja nende suurus võib erineda.

Materjal: valmistatud EVA-vahust ja lastele ohutu. Libisemiskindel pind on pehme, kergesti puhastatav ega jäta põrandale jälgi.

Puhastamine: EVA- peske õrnalt, kasutades pehmet lappi ja neutraalset nõudepesuvahendit. Puhastamiseks võib kasutada ka kleepuvat riiderulli, desinfitseerivat vahendit(nt alkoholiga kätepuhastusvahendit) või peske seda duši all.