Cart

bObles Tube Medium


53,10 € Tavahind 88,50 €
SaadavusLaos
Tootekood
203-Tube Medium
bObles toodete missioon on pakkuda lastele parimat elu algust, mida uuringute alusel motoorsete oskuste arendamine teeb. Läbimõeldud nutika disaini ja ohutute materjalide kombinatsioon tagab parima võimaliku aluse laste motoorsete oskuste arendamiseks. Pehme EVA vaht on katsudes pehme, nagu nahk, mis teeb lapsele mängimise turvaliseks ja mugavaks.

Boblesi universumis armastame luua tooteid, mis kutsuvad teie lapsi liikuma ja mängima. bObles Tube Medium on fantastiline ronimismööbel, mis koosneb kahest osast: silindrist ja torust. Tube Medium sobib suurepäraselt ka beebile, et alustada kaela ja selja tugevdamist.

Mõõdud: Toru: kõrgus 12cm, Diameeter 36 cm Silinder: kõrgus 12 cm, Diameeter 27 cm Kuna kõik meie tooted on käsitsi viimistletud, pole ükski neist täpselt ühesugune ja nende suurus võib erineda.

Materjal: valmistatud EVA-vahust ja lastele ohutu. Libisemiskindel pind on pehme, kergesti puhastatav ega jäta põrandale jälgi.

Puhastamine: EVA- peske õrnalt, kasutades pehmet lappi ja neutraalset nõudepesuvahendit. Puhastamiseks võib kasutada ka kleepuvat riiderulli, desinfitseerivat vahendit(nt alkoholiga kätepuhastusvahendit) või peske seda duši all.