Sõbrad igavesti! Eraldi ja koos loovad bObles Friends tundide kaupa lõputut lõbu, mängu ja motoorsete oskuste arendamist igas vanuses lastele ja täiskasvanutele. bObles Friends on kaks eset ühes. Koos moodustavad need silindri, mida saab kasutada väikese laua või lihtsa Taani disainiga taburetina. Sõbrad võimaldavad teil kasutada nelja erinevat kallutusvormi, mis seavad proovile ja stimuleerivad teie beebi, väikelapse ja lapse tasakaalu. Beebile meeldib Friends peal lamada ja õrnalt küljelt küljele kallutada, tugevdades samal ajal kaela ja selga. bObles Friends töötab suurepäraselt väikese kallutatava toolina ja lauana, mis sobib maja igasse tuppa. Kui lapsed magavad, saavad vanemad hõlpsasti kasutada bObles Friendsi suurepärase treeningsõbrana koduses mugavuses. Minge bOblesi YouTubei kanalile ja vaadake Frida Hallqvisti treeningvideote kollektsiooni selle hämmastava esemega. Puhtad jooned ja põhjamaine disain muudavad selle sisekujunduse ilusaks osaks igas toas ning kerge EVA-vaht lihtsustab lastel selle ümberpaigutamist. Mõõdud. Diameeter 32 cm, kõrgus 32cm Kuna kõik meie tooted valmivad käsitsi, pole ükski neist täpselt sarnane ja nende suurus võib erineda.

Materjal: valmistatud EVA-vahust ja lastele ohutu. Libisemiskindel pind on pehme, kergesti puhastatav ega jäta põrandale jälgi.

Puhastamine: EVA- peske õrnalt, kasutades pehmet lappi ja neutraalset nõudepesuvahendit. Puhastamiseks võib kasutada ka kleepuvat riiderulli, desinfitseerivat vahendit(nt alkoholiga kätepuhastusvahendit) või peske seda duši all.