bObles Crocodile sai kiiresti meie enimmüüdud tooteks ja seda mõjuval põhjusel! bObles Krokodill areneb koos teie lapsega imikust maimikuni ja väikelapseni. BObles Crocodile kasutamiseks ja lõbutsemiseks on nii palju võimalusi, et teie laps saab seda kasutada paljude aastate jooksul. Koos teiste bObles osadega pakuvad nad lõputult palju võimalusi motoorsete oskuste arendamiseks ja mängimiseks. Puhtad jooned ja põhjamaine disain muudavad selle sisekujunduse ilusaks osaks igas toas ning kerge EVA-vaht lihtsustab lastel selle ümberpaigutamist. Mõõdud. Pikkus 60cm, laius 24cm ja kõrgus 18cm Kuna kõik meie tooted valmivad käsitsi, pole ükski neist täpselt sarnane ja nende suurus võib erineda.

Materjal: valmistatud EVA-vahust ja lastele ohutu. Libisemiskindel pind on pehme, kergesti puhastatav ega jäta põrandale jälgi.

Puhastamine: EVA- peske õrnalt, kasutades pehmet lappi ja neutraalset nõudepesuvahendit. Puhastamiseks võib kasutada ka kleepuvat riiderulli, desinfitseerivat vahendit(nt alkoholiga kätepuhastusvahendit) või peske seda duši all.