Ehitage rulli ja tasakaalu! BObles Connecti võimalused on lõputud. bObles Connect koosneb neljast plokist, mida saab kasutada eraldi või koos. Kui klotsid on kokku pandud, moodustades pika silindri, saab teie beebi nautida lõbusat ja väljakutseid pakkuvat rulli, mis tugevdab selga ja kaela. Beebi kõhuli lamamine võib olla väike treening, kuid liikumine ja väike massaaž võivad aidata pikendada veedetud aega, mis on lapsele suurepärane. Väikelapsele meeldib ka üle bObles Connecti veereda või kasutada nelja klotsi istumiseks pisikeste taburetidena. Connect on ideaalse suurusega, et panna proovile väikelapse koordinatsioonioskused, kui klotsid on mööda põrandat veeretatud ja ajastus on nende püüdmisel võtmetähtsusega. bObles Connectiga on hämmastavalt kõrgeid torne ehitada ja samuti on tore vaadata, kuidas see kõik uuesti kukub. Lisaks toob bObles Connect tavaliselt iga lapse näole naeratuse naljaka peeruhääle tõttu, mis tekib nende kokkusurumisel. Puhtad jooned ja põhjamaine disain muudavad selle sisekujunduse ilusaks osaks igas toas ning kerge EVA-vaht lihtsustab lastel selle ümberpaigutamist. Mõõdud. Diameeter 16 cm, kõrgus 14.5cm Kuna kõik meie tooted valmivad käsitsi, pole ükski neist täpselt sarnane ja nende suurus võib erineda.

Materjal: valmistatud EVA-vahust ja lastele ohutu. Libisemiskindel pind on pehme, kergesti puhastatav ega jäta põrandale jälgi.

Puhastamine: EVA- peske õrnalt, kasutades pehmet lappi ja neutraalset nõudepesuvahendit. Puhastamiseks võib kasutada ka kleepuvat riiderulli, desinfitseerivat vahendit(nt alkoholiga kätepuhastusvahendit) või peske seda duši all.