Cart

bObles Anteater


185,40 € Tavahind 309,00 €
SaadavusLaos
Tootekood
203-Anteater
bObles toodete missioon on pakkuda lastele parimat elu algust, mida uuringute alusel motoorsete oskuste arendamine teeb. Läbimõeldud nutika disaini ja ohutute materjalide kombinatsioon tagab parima võimaliku aluse laste motoorsete oskuste arendamiseks. Pehme EVA vaht on katsudes pehme, nagu nahk, mis teeb lapsele mängimise turvaliseks ja mugavaks.

Rooma, hüppa, veere, mängi!

bObles Anteater ei tekita mitte ainult kujutlusvõimet, vaid ka liikumisrõõmu ning oma kauni Taani disainiga on see väga sobilik igasse lastetuppa. On põnev vaadata oma last mängimas ja tegutsemas iga bObles Anteater osaga. Kõik bObles tooted pakuvad lõputult palju võimalusi motoorsete oskuste arendamiseks ja mängimiseks. Puhtad jooned ja põhjamaine disain muudavad selle sisekujunduse ilusaks osaks igas toas ning kerge EVA-vaht lihtsustab lastel selle ümberpaigutamist.

Komplektis on 4 osa, mis sobituvad üksteisega kokku.

Mõõdud. Pikkus 48cm, laius 42cm ja kõrgus 24cm Kuna kõik meie tooted valmivad käsitsi, pole ükski neist täpselt sarnane ja nende suurus võib erineda.

Puhastamine: EVA- peske õrnalt, kasutades pehmet lappi ja neutraalset nõudepesuvahendit. Puhastamiseks võib kasutada ka kleepuvat riiderulli, desinfitseerivat vahendit(nt alkoholiga kätepuhastusvahendit) või peske seda duši all.