Cart

Lansinoh sünnitusjärgne termogeel padi


16,00 €
1-5 päeva
Tootekood
169-termogeelpadi
Lansinohi uuenduslikku külma ja sooja sünnitusjärgset leevenduspatja saab kasutada külmalt või soojalt, et rahustada ja leevendada valu pärast sünnitust. Pakendi suurus: 1 padi ja 12 hügieenitaskut

Kasutage külma, et leevendada kõhukelme, hemorroidide või C-sektsiooni ebamugavusi. Kasutades soojalt, saab padja kõhule kanda, et leevendada pärast sünnitust tavaliselt esinevaid sünnitusjärgseid krampe. Ohutu kasutamiseks sünnitusjärgselt ja rinnaga toitmise ajal, kleepub see tõhusalt keha külge ja jääb pärast külmutamist paindlikuks.

Külm kasutus: Enne kasutamist külmutage patja vähemalt 4 tundi. Asetage padi ühekordselt kasutatavasse taskusse ja kandke 20 minutit. Kasutuste vahel või vastavalt tervishoiutöötaja juhistele peab olema vähemalt üks tund.

Soe kasutus: Asetage padi mikrolaineahju, allpool näidatud ajaks.
16 sekundit - 1250 vatti
19 sekundit - 1000 vatti
25 sekundit - 700 vatti.
Masseerige õrnalt patja, et soojust ühtlaselt jaotada, nagu näitavad värvi muutvad pärlid. Lisage aega 5 -sekundiliste sammudega, kuni soovitud temperatuur on saavutatud. Enne kasutamist kontrollige alati padja temperatuuri. Asetage padi ühekordselt kasutatavasse taskusse ja kandke 20 minutit. Kasutuste vahel või vastavalt tervishoiutöötaja juhistele peab olema vähemalt üks tund.

Kuidas puhastada: Pärast iga kasutamist puhastage padi põhjalikult seebi ja veega. Loputage hoolikalt, kuni kogu seep ja jäägid on eemaldatud. Enne kasutamist laske õhu käes täielikult kuivada. Ühekordselt kasutatavad katted on mõeldud ühekordseks kasutamiseks.

Pakendi suurus: 1 padi ja 12 hügieenivarrukat

Kanga koostis: Polüpropüleenist katteriie