Cart

Friendly Organic lõhnatu mänguasjade ja lastetoa puhastusvahend aloe veraga, 250 ml


7,95 €
1-5 päeva
Tootekood
166-FR1772
Friendly Organic mänguasjade ja pindade puhastusvahend sisaldab kergesti lagundatavaid taimseid puhastusaineid, mis ei jäta puhastatavatele pindadele ohtlikke jääke. Kasuta seda mängumattide, mänguasjade, mähkmelaua, söögitooli, võrevoodi jms puhastamiseks. On oluline, et lapsemänguasjad ja temaga kokkupuutuvad pinnad oleksid puhtad.

Piiksuvaid mänguasju ei ole soovitav jooksva vee all ja vee sees pesta, kuna need võivad põhjustada hallitust, mis on kahjulik lapse tervisele.

Friendly Organic mänguasjade ja pindade puhastusvahendit võib kasutada igapäevaselt ja nii tihti kui vaja. Puhastusvahend puhastab lapse mänguasjad ja pinnad efektiivselt kuid turvaliselt.

  • Puhastusvahend sisaldab Aloe Verat
  • Koosneb taimsetest koostisosadest
  • Ei sisalda parfüümi
  • Ei sisalda alkoholi, kloriini ja värvaineid
  • Sisaldab kergesti lagunevaid puhastusaineid
  • Ei jäta ohtlikke jääke

Toode sisaldab aineid, mis ei jäta pindadele ohtlikke jääke ja on ohutu, kui laps peale mänguasja puhastamist asja suhu paneb.

Kasutamine: Pihusta vahendit mänguasjadele või pindadele ning tõmba üle puhta ja kuiva lapiga.

Koostisosad: Aqua (Water), Caprylyl/ Capryl Glucoside, Sodium Citrate, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium CS-Cl O Alkyl Sulfate, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*. *From Organic Farming Composition (EC 648/2004): < 5%: non-ionic surfactants, anionic surfactants; sodium benzoate, potassium sorbate.