Cart

Connetix magnetilised klotsid Rainbow Shape Expansion Pack 36tk


79,00 €
14 päeva
Tootekood
156-CON-EU-36SE
Auhinnatud loomingulised ja harivad mänguasjad. Ainulaadse kaldkujunduse, vastupidavate ja mittetoksiliste materjalidega Connetix pakub lõputuid mänguvõimalusi. Nautige koos lastega tugevaid magneteid ja erksaid värve, luues erinevaid ehitisi lossidest ja tornidest loomade ja sõidukiteni.

Täiesti uued kujundid, täiesti uued viisid kuidas ehitada ja mängida!

Siin pakis on vikerkaaretoonides mitmeid erinevaid uusi kujundeid nagu suured kolmnurgad, täisnurksed kolmnurgad, veerandringid, viisnurgad, rombid ja trapetsid. Uute kujunditega komplektid tutvustavad lapsele STEAM-õpet läbi praktilise ja loomingulise mängu. Selle komplektiga saad luua värvilisi mandalaid ja mustreid, ehitada erinevaid 2D- ja 3D- kujundeid. Kõrgetest täisnurkadest saab teha kaldteid sõidukitele, kasutada neid raketitiibadeks või toestada nendega sildu ja kõrgeid ehitisi. Veerandringidest saab teha käänulisi teid või ehitada nendest pitsasid, kooke ja pirukaid. Uued kujundid avardavad laste arusaamist erinevatest matemaatilistest mustritest ning ergutavad nende fantaasiat täiesti uuel tasemel!

Komplektis on 36 osa:

  • 6 x viisnurka – 1 igat värvi
  • 6 x kõrget täisnurka – 1 igat värvi
  • 6 x suurt võrdkülgset kolmnurka – 1 igat värvi
  • 6 x rombi – 1 igat värvi
  • 6 x trapets – 1 igat värvi
  • 6 x veerandring – 1 igat värvi

Connetix on väike Austraalia ettevõte, mis sai loodud kahe pere poolt kui nende lapsed hakkasid lasteaias käima. Nähes kuidas nende lapsed nautisid magnetiliste klotsidega mängimist, otsustasid nad luua oma brändi. Sellise, mille klotsid oleks vastupidavamad, vähem kriimustustele vastuvõtlikumad, kirkamad ja paremini peegelduvad kui teised sarnased turul olevad klotsid.

Connetix klotsidega saavad lapsed ehitada 2D ja 3D kujundeid, arendades oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi MÄNGU! Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate ehitiste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju, ehitada aedu või avastada 3D kujundeid ja mustreid. Ehitamine on kiire ja laps ei tüdine ära enne kui mäng valmis! Samuti on neid klotse ka lihtne kokku korjata.

* Klotsidel on kasutatud tugevamaid magneteid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid. Connetix klotsid on tugevamate magnetitega kui teised magnetklotsid!
* Nad on valmistatud toiduainete hoidmiseks sobilikust ja vastupidavast ABS plastikust mis on PBA ja ftalaatide vaba, ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.
* Connetix klotsidel on eriline disain, mis muudab nad eriliselt vastupidavaks ja kriimustuskindlamaks. Samas on nad ka väga selged ja kirgaste värvidega, mis valguse käes ilusti mängivad ja peegeldavad. Neist ehitatud vitraaž akna ette jätab tuppa tõeliselt ilusa värvide mängu, mitte ühegi teise firma klotsid sellist ei tee.
* Ühilduvad enamiku teiste magnetiliste klotsidega.
* Tegemist on kvaliteetse tootega, mis valmistab Sinu lapsele rõõmu mitmeid aastaid!

NB! Connetix on küll erilise disainiga, mis teeb klotsid kriimustustele vastupidavamaks aga kui neid mööda krobelisi pindu hõõruda siis füüsikaseaduste vastu ei saa ja kõva pinna vastu plastikut hõõrudes tekivad sellele kriimud!

Videomaterjali leiab siit: https://www.youtube.com/channel/UC5SOHodyqEcf6h0Wi7qZdag

Instagram kus leiab ideid mängimiseks: https://www.instagram.com/connetix_tiles/

Soovituslik vanus: 3+ (sisaldab magneteid ja väikseid osi)