Connetix magnetilised klotsid pallirada lisa 80 tk Tiles Pastel Ball Run


95,00 €
Tootekood
156-CON- Tiles Pastel Ball Run
Auhinnatud loomingulised ja harivad mänguasjad. Ainulaadse kaldkujunduse, vastupidavate ja mittetoksiliste materjalidega Connetix pakub lõputuid mänguvõimalusi. Nautige koos lastega tugevaid magneteid ja erksaid värve, luues erinevaid ehitisi lossidest ja tornidest loomade ja sõidukiteni.

Viige oma Pastel Ball Run täiesti uuele tasemele keerise ja ootamatute kõrvalekalletega! Uus eksklusiivse disainiga spiraal, “X” ja kahe kausiga osadega lisapakett esitab kindlasti väljakutse Teie sisemisele insenerile, et luua suuremaid ja põnevamaid kujundusi.

See laienduspakett sisaldab ruudukujulisi magnetplaate, puidust kuule ja erinevaid läbipaistvaid kurviga torusid, mis võimaldavad uurida liikumist ja gravitatsiooni nagu ei kunagi varem – X-kujuline laiendus, et tegevust ümber suunata ja pöörata, kahekordsed sisestus kausid uuteks viisideks ja võidujooksmiseks, spiraalsed tükid pallide jälgimiseks ning 1/2 ja 1/4 tükki keerdude jaoks. Tõelist lõbu saab pallirajast tunda siis, kui ehitamiseks on võimalikult palju erinevaid magnetklotse – tugevamate ja kõrgemate radade ehitamiseks on vaja tavalisi ruudu kujulisi klotse.

Ehita erineva keerukusega palliradu! Connetix magnetklotsidega saavad lapsed ehitada 2D ja 3D kujundeid, arendades oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi MÄNGU! Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate ehitiste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju või avastada 3D kujundeid ja mustreid. Millist Connetix magnetklotside komplekti valida? – Loe lähemalt siit!

Connetix klotsid on tugevamate magnetitega kui teised magnetklotsid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid.
Klotsid on kriimustuskindlad ja vastupidavad, väga selgete ja kirgaste värvidega, mis valguse käes hästi mängivad ja peegeldavad. Ühilduvad enamiku teiste magnetiliste klotsidega ja kõigi teiste Connetix komplektidega.
Kõik plaadid on täiendava ohutuse tagamiseks tihendatud ja needitud ning ainulaadne kaldus disain võimaldab Connetixil olla tugev ning pakkuda lastele piirituid mänguvõimalusi!

Mõõdud: 36 × 32 × 8.5 cm
Materjal: Vastupidav ja mürgivaba ABS-plast, BPA vaba, plii- ja ftalaadivaba
Soovitatav vanus: alates 3 eluaastast

Komplekti kuulub 80 osa:
48 x auguga ruudud
2 x topeltkauss
6 x täisnurga torud (90 kraadi kõver)
6 x U-kujulist toru (180 kraadi painutus)
8 x spiraaltorud
2 x X toru
8 x puidust kuulid