Connetix magnetilised klotsid Clear Rectangle Pack 12 pc


45,00 €
Tootekood
156-Connetix Clear Rectangle Pack 12 pc

Laienda oma Connetixi kollektsiooni uute säravate selgete ristkülikutega, mis avavad täiesti uued võimalused kuidas ehitada ja mängida!

Siin pakis on kolme erineva pikkusega ristkülikud. Loodud on täpselt kahe-, kolme- ja nelja ruudu pikkused ristkülikud. Nendega saad luua autodele kaldteid, sildu ning parklaid, ehitada kasvuhooneid, kõrgeid torne ja toestada keerukamaid ja palju kõrgemaid palliradade konstruktsioone. Uute kujunditega komplektid tutvustavad lapsele STEAM-õpet läbi praktilise ja loomingulise mängu, mille piiriks on vaid enda fantaasia.

Komplektis on 12 osa:

  • 4 x lühikest ristkülikut – 2 tavalist Connetix ruutu pikk
  • 4 x keskmist ristkülikut – 3 tavalist Connetix ruutu pikk
  • 4 x pikka ristkülikut – 4 tavalist Connetix ruutu pikk

NB! Pikad ristkülikud on tugevad aga kuna nad on pikad siis mängides ei tasu neid hunnikus vedelema jätta, et vältida klotsi katki astumist!

Connetix on väike Austraalia ettevõte, mis sai loodud kahe pere poolt kui nende lapsed hakkasid lasteaias käima. Nähes kuidas nende lapsed nautisid magnetiliste klotsidega mängimist, otsustasid nad luua oma brändi. Sellise, mille klotsid oleks vastupidavamad, vähem kriimustustele vastuvõtlikumad, kirkamad ja paremini peegelduvad kui teised sarnased turul olevad klotsid.

Connetix klotsidega saavad lapsed ehitada 2D ja 3D kujundeid, arendades oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi MÄNGU! Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate ehitiste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju, ehitada aedu või avastada 3D kujundeid ja mustreid. Ehitamine on kiire ja laps ei tüdine ära enne kui mäng valmis! Samuti on neid klotse ka lihtne kokku korjata.