Connetix magnetilised klotsid 2tk Car Pack


25,00 €

Connetix magnetilised klotsid, 2 osa.

Connetix magnetiliste klotside autoalused – suurepärane täiendus olemasolevatele komplektidele, et teha magnetklotsidest ka autosid. Alused on vaikselt veerevate kummist ratastega ja sõidavad vaikselt. Connetix klotsidega saavad lapsed ehitada 2D ja 3D kujundeid, arendades oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi MÄNGU! Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate ehitiste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Komplekti kuulub kaks auto alust, sinine ja kollane – lisakomplekt on mõeldud auto kombineerimiseks teistemagnetklotsidega.

Mõõdud: 21,5 x 17 x 5,5cm
Materjal: Vastupidav BPA vaba plastik, mida kasutatakse ka toiduainete hoiustamiseks. Ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.
Soovitatav vanus: alates 3 eluaastast

#klotsid #ehitus #3d #konstrueerimine #connetix #magnetklotsid