bObles Turtle


109,50 €
SaadavusLaos
Tootekood
203-Turtle
bObles toodete missioon on pakkuda lastele parimat elu algust, mida uuringute alusel motoorsete oskuste arendamine teeb. Läbimõeldud nutika disaini ja ohutute materjalide kombinatsioon tagab parima võimaliku aluse laste motoorsete oskuste arendamiseks. Pehme EVA vaht on katsudes pehme, nagu nahk, mis teeb lapsele mängimise turvaliseks ja mugavaks.

Pehme kaar ja suur tugipind muudavad selle ideaalseks väikesele beebile, kes vajab abi kõhuli lamamisel, kaela ja selja tugevdamisel. Need samad omadused teevad bObles Turtlist ideaalse tasakaalulaua nii lastele kui ka täiskasvanutele. Väikelastele meeldib kasutada bObles Turtli väikese taburetina, kallutatava toolina ja nende esimese tasakaalulauana, kus ema ja isa käest kinni hoiavad. Puhtad jooned ja põhjamaine disain muudavad selle sisekujunduse ilusaks osaks igas toas ning kerge EVA-vaht lihtsustab lastel selle ümberpaigutamist. Mõõdud. diameeter 37cm ja kõrgus 12cm Kuna kõik meie tooted valmivad käsitsi, pole ükski neist täpselt sarnane ja nende suurus võib erineda.

Materjal: valmistatud EVA-vahust ja lastele ohutu. Libisemiskindel pind on pehme, kergesti puhastatav ega jäta põrandale jälgi.

Puhastamine: EVA- peske õrnalt, kasutades pehmet lappi ja neutraalset nõudepesuvahendit. Puhastamiseks võib kasutada ka kleepuvat riiderulli, desinfitseerivat vahendit(nt alkoholiga kätepuhastusvahendit) või peske seda duši all.