bObles Square floor mängumatt


55,88 € Tavahind 74,50 €

bObles Square Floor võimaldab vabalt mängida pehmel pinnal. Põrand koosneb neljast põrandatükist, ringplokkidest, mida saate ümber pöörata ja ringi tõsta, ning neljast tõstetud astmekivist, millega saate oma äranägemise järgi mängida. Beebi saab mugavalt lamada eraldatud põrandal ja tajuda erinevaid värvitoone. Laps saab mööda täpilist rada hüpata ühelt hüppelaualt teisele. Puhtad jooned ja põhjamaine disain muudavad selle sisekujunduse ilusaks osaks igas toas ning kerge EVA-vaht lihtsustab lastel selle ümberpaigutamist. Mõõdud. Pikkus 100cm, laius 100cm ja kõrgus 1.4cm Kuna kõik meie tooted valmivad käsitsi, pole ükski neist täpselt sarnane ja nende suurus võib erineda.

Materjal: valmistatud EVA-vahust ja lastele ohutu. Libisemiskindel pind on pehme, kergesti puhastatav ega jäta põrandale jälgi.

Puhastamine: EVA- peske õrnalt, kasutades pehmet lappi ja neutraalset nõudepesuvahendit. Puhastamiseks võib kasutada ka kleepuvat riiderulli, desinfitseerivat vahendit(nt alkoholiga kätepuhastusvahendit) või peske seda duši all.