Kui teile meeldib kiirus, on bObles Roller teie jaoks ideaalne ese! Igas vanuses lapsed ja lapsemeelsed hinged saavad bObles Rolleriga lõbutseda. Laske oma lapsel bObles Rolleril kõhuli lamada ja rullige oma last õrnalt edasi-tagasi, suurendades või vähendades kiirust olenevalt sellest, millega teie laps end mugavalt tunneb. Enamiku imikute, väikelaste ja laste jaoks tekitab lisakiirus veidi lisapõnevust ja rõõmu. Puhtad jooned ja põhjamaine disain muudavad selle sisekujunduse ilusaks osaks igas toas ning kerge EVA-vaht lihtsustab lastel selle ümberpaigutamist. Mõõdud. Pikkus 55cm, laius 25cm ja kõrgus 6cm Kuna kõik meie tooted valmivad käsitsi, pole ükski neist täpselt sarnane ja nende suurus võib erineda.

Materjal: valmistatud EVA-vahust ja lastele ohutu. Libisemiskindel pind on pehme, kergesti puhastatav ega jäta põrandale jälgi.

Puhastamine: EVA- peske õrnalt, kasutades pehmet lappi ja neutraalset nõudepesuvahendit. Puhastamiseks võib kasutada ka kleepuvat riiderulli, desinfitseerivat vahendit(nt alkoholiga kätepuhastusvahendit) või peske seda duši all.